İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. 4×4 EJDER YALÇIN AMBULANS OLDU

4×4 EJDER YALÇIN AMBULANS OLDU

featured

4×4 EJDER YALÇIN AMBULANS olarak görev almaya başladı. Üretimini yerli olarak gerçekleştiren Nurol Makine üretimi, üstün yetenekleri ile göz dolduran ve askerlerimizi koruyan EJDER YALÇIN ambulans olarak görev almaya başladı.

Anadolu Ajansına göre Ejder Yalçın’ın ambulans şeklinde seri üretimine başlandı ve ilk olarak kendini Orta Doğu’da buldu.

Sahip olduğu üstük yetenekler ile bütün dünyanın dikkatini üzerine çeken, herkes tarafından beğenilen yerli ve milli üretimimiz Ejder Yalçın üzerinde yapılmış olan değişiklikler ile her türlü arazi ve bölge şartlarında yüksek koruma ve hareket kabiliyetine sahip olmasının yanında ayrıca ambulans olarak da görev yapacak.

Her hangi bir yaralanma durumunda yaralının hızlı ve güvenli bir şekilde müdahalesi için üretilen ejder yalçın ambulans sahip olduğu özellikler ile göz dolduruyor.

Ejder Yalçın 4×4 bu görevinin yanında Sınır Gözetleme ve Güvenlik Aracı, Keşif Aracı, Taktik Füze Taşıma/Fırlatma Aracı, Komuta-Kontrol Aracı, Hava Savunma Aracı, Muharebe Aracı, Personel Taşıyıcı Araç, KBRN Keşif Aracı, Mayın/EYP Tespit-İmha Aracı gibi değişik şekiller de görev alabilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap